Ahşaplarınızı Cuprinol yenilesin siz baharın tadını çıkarın

AkzoNobel Marshall Boya Cuprinol serisi ile parkeden bahçe mobilyasına tüm ahşaplarınızı bahara hazırlamak çok kolay!

Cuprinol

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall, ahşapların bahar bakımı için 76 yıldır tüm ahşap yüzeylere uygulanan dünyaca ünlü İngiliz dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruma ve temizlik setleri markası Cuprinol’ü öneriyor. AkzoNobel Marshall güvencesiyle sunulan ve ahşap bakım setleri içeren Cuprinol serisi, bahar temizliğinde en büyük yardımcınız oluyor, ahşap bahçe mobilyaları ve mekanların temizlik ve bakımını keyfe dönüştürüyor. Üstelik tüm Cuprinol ürünleri, çizilme, çürüme, ahşabın yapısının bozulmasına karşı beş yıl koruma sağlıyor. Cuprinol ahşaplarınızı; temizlik, bakım ve korumasını sağlayarak yenilerken size de baharın tadını çıkarmak kalıyor…

Cuprinol ile ahşap bahçe mobilyalarınıza bahar esintisi

Tüm Marshall bayileri ve yapı marketlerde bulunabilen Cuprinol temizlik ve bakım serisi, yıl boyunca güneşin güçlü ışınları, yağmur, sert ve soğuk hava şartları altında yıpranan ahşap bahçe mobilyalarına hayat verirken, farklı renk alternatifleri ile de şık dekoratif çözümler sunuyor. Cuprinol serisiyle ahşap bahçe mobilyalarının bakım ve temizliğini eziyet olmaktan çıkararak bir hobiye dönüştürüyor. AkzoNobel Marshall Boya güvencesiyle sunulan Cuprinol serisi, dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruması olmak üzere üç ayrı ürün grubunu içeriyor. Cuprinol Bahçe Serisi’nde Garden Furniture Restorer, Garden Furniture Revival Kit, Garden Furniture Preserver, Garden Furniture Cleaner, Garden Furniture Teak Oil, Cuprinol Decking Treatment temizleme setleri bulunuyor. Çizilme, çürüme, ahşabın yapısının bozulmasına karşı beş yıl garantili Cuprinol ürünleri sayesinde ahşap yüzeylerin bakımını yapmak ve ahşapları yenilemek çok kolay hale geliyor.

Willow Tree

Sert ahşaplar Cuprinol Garden Furniture Restorer ile orijinal rengine kavuşuyor

Cuprinol serisinin bir üyesi olan Garden Furniture Restorer, hava koşulları nedeniyle gri renge dönmüş olan sert ahşapların hızlı ve kolay bir şekilde orijinal rengine döndürülmesini sağlıyor. Garden Furniture Restorer kullanılırken fırça ile yüzeye bolca sürmek, ahşabın rengi parladıktan sonra da yumuşak keçe ile zımparalamak yeterli oluyor. Zımpara işlemi tamamlandıktan 15 dakika sonra su ile temizlenen ahşap orijinal ve canlı renklerine kavuşuyor.

REVIVAL KIT Shot_

Ahşaplarınızın can suyu: Cuprinol Garden Furniture Revival Kit

Garden Furniture Revival Kit de hava şartlarından dolayı görünümü değişen sert ahşapları orijinal rengine kavuşturup, uzun süreli bakımını yapıyor. Bakım işlemini hızlandıran ve bir günde bitirilmesini sağlayan Garden Furniture Revival Kit, yüksek performanslı formülü sayesinde hava şartlarından dolayı ahşaba kaybolan yağını geri kazandırıyor. Kit’in içinde bulunan Furniture Oil in içeriğinde bulunan Wax, hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlarken, Golden rengi ile ahşabın görünüşünü ön plana çıkarıyor.

Ahşaplarınızı korumak için size Cuprinol Garden Furniture Preserver yeter

Garden Furniture Preserver, tüm bahçe mobilyaları ve dış cephe ahşaplarının korunması için kullanılabiliyor. Kuru ve temiz yüzeyin mantar, çürük, küfler ve vernikten temizlendikten sonra kullanılması tavsiye edilen Garden Furniture Preserver, tüm yüzeye eşit dağılacak fırça ile sürülerek veya sprey ile püskürtülerek uygulanabiliyor.

masa.once.sonra_

Temizlik ve bakımda Cuprinol Garden Furniture Cleaner farkı

Garden Furniture Cleaner ise tüm ahşap bahçe mobilyalarının düzenli temizliğinde kullanılabilecek ve temizliği keyfe dönüştüren bir ürün. Garden Furniture Cleaner’ın içeriğinde bulunan Wax ve portakal yağı, aynı zamanda ahşabı koruma altına alıyor ve ilk günkü canlılığında görünmesini sağlıyor.

Cuprinol Garden Furniture Teak Oil hem korur hem doğal rengini yansıtır

Tüm doğal tik ve sert ahşapları koruma garantisi veren Garden Furniture Teak Oil de ahşap malzemeleri koruma altına alıyor ve ahşabı besleyerek doğal rengini yansıtıyor. Ahşap ve tik yüzeylerdeki yağ ve toz lekeleri ile kirler temizlendikten sonra uygulanan Garden Furniture Teak Oil, Garden Furniture Restorer ile birlikte uygulandığında daha uzun süreli bir koruma sağlıyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr