AYDOĞAN İNŞAAT GÜVENLİĞİ MAKSİMUM SEVİYEDE TUTUYOR

2014 yılında başlattığı Aydoğanpark Tuzla ve Caddepark Erenköy ile adndan söz ettiren Aydoğan İnşaat, iş güvenliğinin tüm gereklerini yerine getiriyor.

Kalite, güven ve müşeri memnuniyetiyle özdeşleşen Aydoğan İnşaat, yaptığı projeler kadar titiz inşaat çalışmalaryla da dikkat çekiyor. Moda, Erenköy, Caddebostan, Göztepe gibi lokasyonlarda önemli konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, yılbaşı itibariyle Aydoğanpark Tuzla ve Caddepark Erenköy projelerinin startını vermişti. 6 ay gibi ksa bir sürede Aydoğanpark Tuzla’da 6 bloğun kabasn bitiren ve projenin yüzde 50’den fazlasını satan Aydoğan İnşaat, Bağdat Caddesi’nin en prestijli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Caddepark Erenköy’de ise inşaatın son katlarını yapıyor. Projelerde bu kadar hızlı ilerlerken Aydoğan İnşaat, iş güvenliğini de göz ardı etmiyor. Tüm işçilerin iş elbiselerini giydiği inşaatlarda, ayn zamanda herhangi bir tehlikeye karşı güvenlik ağı da kuruluyor. Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, “Markamzn temelinde kalite, güven ve müşteri memnuniyeti yatıyor. Bu nedenle inşaatlarmzda çalışan herkesin iş güvenliğini A’dan Z’ye sağlamakla sorumluyuz. İnşaatlarda insan hayatı bu kadar söz konusuyken, hiçbir şeyi ihmal etmemek gerekiyor.” ifadelerinde bulunuyor.

Kaliteli malzeme, titiz işçilik

Aydoğan İnşaat, tüm projelerinde A’dan Z’ye 1. sınıf malzemeler ile titiz işçiliği bir arada sunuyor. İrfan Aydoğan, “Caddepark Erenköy projemizde, yönetmelik yangınlara karşı 10. kattan sonra taşyünü kullanmayı zorunlu kılarken, biz zeminden itibaren taşyünü kullanyoruz. Ayn şekilde Aydoğanpark Tuzla projemizde bloklar 4 katlı olmasna rağmen yine de taşyünü kullanmayı tercih ediyoruz. Sonuçta yangın gibi hadiseler bir kere çıkıyor ve böyle ekstrem durumlarda insanlarn canını tehlikeye atmamak gerekiyor. Bu yüzden de tüm güvenlik önlemlerini önemsiyoruz.” derken, Tuzla’da da olsun Bağdat Caddesi’nde de olsun tüm projelerinde mutlaka 1. sınıf inşaat malzemelerini tercih ettiklerini belirtiyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr