DEKORASYONDA FARK YARATAN, YARATICI TASARIMLAR

Yaratıcı dokunuşlarla renklenen küçük ayrıntılar, evlerin havasını değiştiriyor. Dalgalı şarap rafı, piramit saat, kapıdaki ayak, dallı budaklı kablo klipsleri, LED ekranlı ayna ve ışıklı musluk bunlardan sadece birkaçı…

Büyük mobilya zincirleri, evleri adeta birbirlerinin kopyası haline getirirken, yaratıcı bir dekorasyon isteyenlerin tercihi, özgün ve farklı tasarım ürünleri oluyor.

1022960426

Ocak 2007’de kurulan ve birbirinden farklı tasarım ürünleriyle sıra dışı beklentilere hitap eden online alışveriş sitesi bunlardanistiyorum.com da, bu amaçla yola çıkmış bir site.

33.000 üyesine, toplamda 500 farklı ürünü, olabilecek en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefleyen bunlardanistiyorum.com, farklı tasarımlara, sıra dışı hediye alternatiflerine, mutlu olmaya ve sevdiklerini mutlu etmeye değer veren herkese hitap ediyor.

far1

Yorucu bir günün ardından, küçük ayrıntılarla renklenen bir ev, günün tüm yorgunluğunu almaya yetiyor. Üstelik tüm bu ürünleri, farklı kavram mağazalarında aramaya gerek yok, bunlardanistiyorum.com, hayata neşe katan, yaratıcı objeleri tek bir platformda topluyor.

İsviçreli tasarımcı Martin Blum ve İngiliz tasarımcı Dan Black’in yarattıkları flow dalgalı şarap rafı, akreple yelkovanın rutin hareketlerinden sıkılanlar için piramit saat, kapanmasını istemediğiniz kapıların ardında güvenle duran “topuklu ayakkabı”, Monkey Business ilkbahar dalı kablo klipsleri, hem saati hem tarihi hem de 4000 karaktere kadar yazdığınız mesajı gösteren Suck UK LED mesaj aynası ve Hogwild ışıklı musluk gibi daha birçok farklı ürünü www.bunlardanistiyorum.com adresinde bulmak mümkün.

far2


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr