DEMİRDÖKÜM BARTINLI PROFESYONELLERLE BULUŞTU

DemirDöküm, Bartın’da ısıtma sektöründe hizmet veren profesyonellerin katılımına açık olarak bir tanıtım toplantısı düzenledi.

DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna’nın ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplantısına, aralarında mimar, mühendis, usta ve doğalgaz firması yetkililerinin de bulunduğu, Bartın’da ısıtma sektöründe hizmet veren profesyoneller katıldı.

Ertuna toplantıda yaptığı konuşmada, DemirDöküm’ün iklimlendirme sektörünün tamamını kapsayan ürün ve hizmetler faaliyetlerini sürdürdüğünü belirterek, “Isıtmadan su ısıtmaya, klimadan güneş enerjisine, radyatörden merkezi sisteme, kontrol sistemlerinden yenilenebilir enerjiye uzanan çok geniş bir yelpazede hem yurt içi hem de yurt dışı yoğun faaliyetlerimiz var. Ürün gamında Kombi, Klima, Panel Radyatör, Şofben, Termosifon ve Güneş Enerjisi Sistemleri başta olmak üzere 20’ye yakın ürünü bulunduran DemirDöküm, altmış yıldır  tüketicisini son teknoloji ürünlerle buluşturarak pazar liderliğini devam ettiriyor” dedi.

Yaklaşık 150 profesyonelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, DemirDöküm’ün ürün yelpazesi ve son gelişmeler hakkında bilgiler verildi.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr