DENİZ VE YEŞİLİN MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ

Nuhoğlu İnşaat güvencesi ile 30 Bin TL peşinatla hem yazlık hem de kışlığınız olsun!

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın, geniş kumsallara ve muhteşem denize sahip, Kuzey Ege’nin tatil cenneti Edremit Körfezi’ndeki projesi Küçükkuyu Port’ta ev sahibi olmak çok kolay. Dört mevsim yaşam imkanı sağlayan, Kaz Dağları’nın temiz havası ve doğasından en üst seviyede faydalanmak üzere tasarlanan projede, son dairelerin satışı için çok özel bir kampanya başladı. Toplam 17 blok, 208 daireden oluşan bir projede, 2+1, 3+1, 4+1 daireler kampanya kapsamında, 30 Bin, 40 Bin, 50 Bin TL gibi alternatif peşinat ve 5000 TL’den başlayan farklı taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde deniz kıyısında konumlanan Küçükkuyu Port evleri özel mantolama sistemine ve ısıtma-soğutma imkanına sahip. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılan Küçükkuyu Port evlerinde son daireler çok özel fiyatla sahiplerini bekliyor. Küçükkuyuport projesindeki daireler hem yaşamak için hem de yatırım için ideal seçim olarak öne çıkıyor. Küçükkuyu Port evleri 12 ay boyunca Kaz Dağları’nın zengin bitki örtüsü, zeytin kokan ağaçları içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

nuhoglu_2

Her yaş grubu için ideal yaşam alanı: Küçükkuyu Port

Kaz Dağları Milli Parkı’na komşu, zeytin ve çam ağaçları arasında dünyanın en temiz oksijenini sunmak üzere tasarlanan projede hem yetişkinler hem de çocuklar için tüm detaylar düşünülmüş. Keyifli akşam gezintileri için geniş yürüyüş yollarının yer aldığı yer alan projede, özel plaj, yetişkinler ve çocuklar için ayrı 90 metre uzunluğunda 2 adet yüzme havuzu, çocuk oyun alanı bulunuyor.

Konforun ön planda tutulduğu Küçükkuyu Port evlerinde bulunan bina dış cephelerindeki ısı yalıtımı, ses ve ısı yalıtımı sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemi ile 4 mevsim huzurlu bir yaşam alanı sunuluyor. Ses geçirmeyen dekoratif duvar kâğıtlarının kullanıldığı konutlarda, muhteşem bir doğada yenilecek uzun ve keyifli sabah kahvaltıları ile akşam yemekleri için ideal geniş balkon ve teraslar yer alıyor.

Küçükkuyu’da güvenli yaşamın adresi

İç alanı ve otoparkın kameralar ile takip edildiği projede, 7/24 hizmet veren güvenlik ekipleri yılın tüm zamanlarında güvenli bir konaklama sağlıyor. Konutlara izinsiz girişlerde devreye giren hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılabilecek panik butonu sayesinde Küçükkuyu Port Güvenlik Birimi ihtiyaç durumlarında anında haberdar olabiliyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr