FERAH MEKANLAR YARATMAK İÇİN GRANİSER’DEN İDDALI BİR ÜRÜN: MELROSE

Graniser, modern çizgisi, kaliteli üretimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile seramikte trendleri belirlemeye devam ediyor.

Günümüz insanının iş dünyasının stresinden ve hayatın yorucu temposundan uzaklaşmak için aradığı sakin mekanlar, Melrose ile hayat buluyor. Soft ve mat renkleri ile klasik mekanlara modern bir yorum getiren Melrose Serisi,  uygulandığı alanlara sakin ve huzurlu bir atmosfer katıyor.

80x80cm. ve 60x60cm. ebatlarında üretilen seri farklı renk seçenekleri ile sağlam, güvenli ve uzun ömürlü kullanımıyla yaşam alanlarına kalıcı çözümler sunuyor.

melrose_2

Graniser Seramik Hakkında: 1999 yılında; kalite yönetimi ve müşterilerine hizmet noktasında mükemmelliği amaçlayarak dürüstlüğü ilke edinen, çalışanlarıyla ve dinamik yapısıyla genç bir kurum olan Graniser, hızla büyüyerek seramik ve granit üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasına girmiştir.

Akhisar/Manisa ‘da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip Graniser; 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin her birini özel olarak değerlendiren, çalışanlarının tecrübelerini yansıtarak çözümlemelere giden Graniser, onların maksimum memnuniyetini esas kabul etmektedir.

Kalite kavramı Graniser ile bütünleşmiştir. Tüm ürünlerimiz ileri teknoloji ve estetik anlayışı ile üretilmektedir. Kuruluşundan bu yana duvar ve yer karosu üretiminde teknolojik yenilik noktasındaki iddialı yatırımları Graniser ürünlerini “kalitenin timsali” haline getirmiştir. Üretim surecindeki gözetim ve kontrollerde gösterdiği hassasiyeti ve dikkati, hammadde seçimine de layıkıyla yansıtan Graniser ismi, sektördeki en güçlü firmalar ile birlikte anılmaya başlamıştır.

Graniser; showroom hazırlama konusunda deneyimli mimarlardan oluşan ekibi ile bayilerine destek vermektedir. Ayrıca uygulama iç dekorasyon görsellerinde görünüm birliği sağlayarak adından söz ettirir bir marka haline gelmiştir.

Graniser, geldiği noktada 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Graniser; dünya pazarlarında edindiği bu tecrübesini kendisine güven noktasında oldukça değerli bir teminat olarak görmektedir. Tüm bu özellikleri, Graniser ’i satış hacmi, ürün kalitesi, dizaynlarda farklılık ve uluslararası konumu açısından sektördeki öncü firmalar arasına taşımıştır.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr