GAGGENAU’DAN TEKNOLOJİ VE ESTETİKTE BİR ADIM DAHA

Gaggenau’dan “dokun – aç” özelliğine sahip yeni Vario bulaşık makinesi

Gaggenau’un, moda ve trendleri aşan estetik tasarımlı ve enerji tasarruflu ileri teknolojisiyle geliştirdiği “Vario DF 460/461” bulaşık makinesi Mayıs ayında tüketiciyle buluşuyor. Yeni açma sistemiyle geliştirilen makine, yıkama işlemini rekor sürelerde tamamlıyor.

Yaratıcı estetik tasarımları ve üstün özelliklere sahip ürünleri ile seçkin mutfaklara değer katan Gaggenau’nun geliştirdiği yeni “Vario DF 460/461” bulaşık makinesi, Mayıs ayında tüketicilerle buluşuyor.

Gaggenau, hızlı ve enerji tasarruflu yeni Vario DF 460/461 modelini, makine kapağını açmak için kullanılan tutamaklar yerine, hafifçe dokunarak açma fonksiyonunu içeren bir tasarımla üretti. Bu şekilde daha yüksek bir görsel estetik elde edilen bulaşık makinesi mobilya panelinin arkasına tümüyle saklanabiliyor. Ayrıca yeni trend olan kulpsuz mutfak kapakları ile mükemmel bir kombinasyon olanağı yaratıyor. Tam entegre edilebilen ve 60 cm genişliğinde olan bulaşık makinesi 81,5 cm veya daha fazla bulaşık yıkamaya imkân veren 86,5 cm olmak üzere iki farklı yükseklikte üretildi.

Çevreci, hızlı, tasarruflu ileri teknoloji

A+++ Enerji verimliliğine sahip Vario DF 460/461 bulaşık makinesinde, “Zeolit” kurutma sistemi sayesinde, en iyi yıkama ve kurutma sonuçları elde ediliyor. Yenilikçi bulaşık makinesinde, kısmen sensörler tarafından kontrol edilen ve çok kirli bulaşıklardan bardakların yıkanmasına kadar uzanan tüm ihtiyaçları karşılayan altı adet bulaşık yıkama programı bulunuyor. Programlar, bireysel olarak dört farklı seçenekle kombine edilebiliyor; bu seçenekler arasında, bir saatten kısa bir sürede yıkama ve kurutma da bulunuyor. Kolay hareket eden sepet sistemi, üst çekmece ile esnek katlanır uçlar, makine doldurulup-boşaltılırken, maksimum seviyede konfor ve çok yönlülük imkanı sunuyor. Aksesuar olarak mevcut olan ve üst sepetin alt tarafında yer alan çatal-kaşık çekmesinde, büyük çatal-kaşıklar, yemek pişirme gereçleri veya espresso fincanları yer buluyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr