GRANİSER YENİ SERİLERİ İLE ÇOK İDDİALI

Yenilikçi ve modern tasarımları ile seramik sektörünün önde gelen markası Graniser, 2015 yılı için hazırladığı 22 yeni serisi ile döneminin estetik ruhunu mekanlarınıza getiriyor.

Her mekan ihtiyacına renk, ebat, doku ve stil olarak en doğru ürünü sunma ilkesiyle hareket eden Graniser, nihai kullanıcısının beğenisine sunduğu yeni ürünleri ile seramikte trendleri belirlemeye devam ediyor.

graniser_2

2015 yılı için özel tasarlanan ürünlerde ahşap ve taş deseni, geometrik rölyefler dikkat çekiyor. Koleksiyonda yer alan; özellikle küçük ölçülere sahip banyolar için üretilen 20×50 ebadında Dream ve 25×75 ebadında Emerald, Poeme, Avenue ve Universal serileri, parlak yüzeylerinin de etkisiyle daha geniş hacim etkisi yaratırken, 30×60 ebadında tasarlanan Advance, Stream ve Lucca serileri doğal taş görünümü ile doğanın izlerini mekanlara taşıyor.

Ayrıca, koleksiyonun yeni serileri Motion ve Liberia yıllara meydan okuyan mermer deseni ile estetiği ve zenginliği, Arden serisi ise ahşabın sıcaklığını mekanlara getiriyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr