USTALARIN SİHİRLİ ELLERİNE İXİR YAKIŞIR

Filli Boya’nın yeni dekoratif iç cephe ürünü ‘İXİR’; hem duvarda hem de tavanda kullanılabilir olması, sarfiyat avantajı ve uygulama kolaylığıyla boya ustalarına büyük faydalar sağlıyor…

Filli Boya yeni serisi İxir’in 2 yeni ürününü boya ustalarının beğenisine sundu. Filli Boya’nın; yeni, yüksek kaliteli, mat görünümlü, ekonomik dekoratif iç cephe boyası İxir Fonksiyonel İç Cephe Boyası, üstün performansı ve özellikleri ile boya ustalarına büyük kolaylıklar getiriyor.

İxir Fonksiyonel İç Cephe Boyası %20’ye varan sarfiyat avantajı özelliği ile uygulamacılara hem kolaylık hem de kazanç sağlıyor.Yüksek örtücülüğe sahip İxir Fonksiyonel İç Cephe Boyası aynı zamanda hata göstermeyen tam mat dokusu ile usta dostu. İxir Fonksiyonel İç Cephe Boyası iç cephelerde duvarlar dışında aynı zamanda tavan uygulamalarında da kullanılabiliniyor.

Ustaların Yeni Kahramanları

Tam mat dokudaki ‘ixir Fonksiyonel İç Cephe Boyası, tavan ve duvarlarda %20 sarfiyat avantajıyla üstün performans sağlıyor. Zorlu yüzeyler için geliştirilmiş, plastik boyalar için özel tasarlanmış ‘İxir Şeffaf Astar’ ise farklı ambalajları ile kullanıma hazır olarak sunuluyor.

İxir Fonksiyonel İç Cephe Boyası, Filli Boya İç Cephe Ortak renk kartelasından renklendirilebileceği gibi Filli Boya’nın ColorExpress sistemi ile de sınırsız renk ve ton seçeneği sunuyor.

İşlevsellikten uzaklaşmadan, daha yaratıcı, daha estetik ve daha iyi bir yaşam kalitesinin izinde arayışlar sunan Filli Boya, yenilikçi çalışmalarla renk otoritesi iddiasını sürdürüyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr