VİTRA’NIN ÖDÜLLÜ KAROLARI EVLERDE

Uluslararası jürilerin hayranlığını kazanan karo serileri, VitrA ile evlere taşınıyor.

Balance, Pera, Uptown, Samba, Vichy, Ultra, Pompei ve Vegas, yenilikçi çözümleri, doğa dostu teknolojisi ve üstün kalitesi sayesinde VitrA’nın uluslararası alanda ödül kazanan serileri… Bu ödüllü 8 karo serisi, geniş renk ve doku alternatifleriyle evlerde farklı çözümler sunuyor. Dünyaca ünlü ve prestijli Reddot Product Design Award, IF Product Design Award ve Interior Innovation Award ödüllü ürünlerin büyük çoğunluğu, VitrA tasarım ekiplerinin imzasını taşıyor. Tasarımı teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarına değer katan VitrA’nın ödüllü karoları, banyodan evin bütününe ve dış mekanlara kadar her yerde kullanım imkanı sunuyor.

vitra2

Balance
iF Design Award 2013 kapsamında ödüle layık görülen Balance, VitrA Karo tasarım ekibinden Tuba Büyükkaraduman’ın imzasını taşıyor. 25×70 cm ebadındaki karolar, 3 boyut etkisi veren kabartma desenleri, koyudan açığa uzanan degrade renkleriyle duvarlarda farklı bir ambiyans yaratıyor.

Ultra
Interior Innovation Award 2013 kapsamında ödül alan Ultra, VitrA Karo tasarım ekibinden Hüseyin İşler, Erden Gülkan ve Selma Gülkan’ın imzasını taşıyor. Serideki ürünler, son yıllarda popülerlik kazanan çimento görünümlü taş dokusunu, mat ve parlak yansımalarla devam ettiriyor.

Uptown
VitrA’nın, Interior Innovation Award 2014’ün sahibi Uptown porselen yer karoları, farklı renk alternatifleriyle sunuluyor. Beton görünümüyle, konutların yanı sıra ticari yapılarda ve dış cephede kullanılan seri, kolay temizleniyor.

vitra3

Samba
VitrA’nın, Interior Innovation Award 2014 sahibi Samba porselen yer karoları, Selma ve Erden Gülkan’ın imzasını taşıyor. Açık meşe ve venge renk seçenekleriyle sunulan seri, kırmızı, sarı, turkuvaz ana motif renkleri ve doğal görünümüyle dikkat çekiyor.

Vichy
iF Design Award 2014 kapsamında ödüle layık görülen Vichy, VitrA karo tasarım ekibinden Tuba Büyükkaraduman’ın imzasını taşıyor. Serideki ürünler, Fransız porseleninin ince detaylı rölyeflerini duvarlara yansıtıyor.

Pera
Reddot Product Design Award 2014 kapsamında ödüle layık görülen Pera, VitrA Karo tasarım ekibinden Selma ve Erden Gülkan’ın imzasını taşıyor. Ahşap görüntüsüyle cazip mekânlar yaratan Pera, 20×120 cm boyutunda yer ve duvar karolarından oluşuyor.

Pompei
Reddot Product Design Award 2014 kapsamında ödül alan Pompei, VitrA Karo tasarım ekibinden Selma ve Erden Gülkan’ın imzasını taşıyor. Metalik etkisiyle mekâna modern bir görünüm katan seri; antrasit, bej, beyaz ve moka renkleriyle sunuluyor.

Vegas
Reddot Product Design Award 2014 kapsamında ödüllendirilen Vegas, VitrA Karo tasarım ekibinden Selma ve Erden Gülkan’ın imzasını taşıyor. Karolar, 3 boyutlu hissi veren tasarımlarıyla şehrin ışıltılı hayatını simgeliyor.


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr