Yatak Odanızda Çiçekler Açsın, Kelebekler Uçsun

Çiçek ve kelebek desenleriyle bezenmiş, birbirinden güzel tasarımlarıyla Karaca Home nevresim takımları, yatak odalarınıza bahar tazeliği getiriyor.

tia

Yatak odalarınızda ferah bir atmosfer yaratmak için nevresim takımlarınızda yapacağınız değişiklikler size baharı yaşatacak. Pastel renkleri, en güzel çiçek, kelebek ve kuş desenleriyle süslenmiş tasarımları ve şıklıkları ile göz kamaştıran Karaca Home 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu nevresim takımları keyifli uykularınıza eşlik edecek.

birdy-mavi

Günümüzde artık sadece yatılan alan olmaktan çıkan yatak odaları, aynı zamanda bir dinlenme, okuma ve çalışma odası olarak da kullanıldığından, daha fazla vakit geçirdiğimiz bir yaşam alanı haline dönüşüyor. Gökkuşağının tüm renklerini barındıran Karaca Home nevresim takımları da, desenleri ve tasarımlarıyla yatak odalarınıza enerji ve ferahlık getiriyor.

history

Kalite, estetik ve tasarımı bir araya getiren Karaca Home ürünlerinde, yüzde 100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve yüzde 100 penye kullanılıyor. Koleksiyonlarında farklı çizgilerini ve naif sunumunu ayrıcalıklı satış noktalarında tüketiciler ile buluşan Karaca Home, özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren ürünleri ile, doğallığın pozitif enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyor.

sunny


Bu Haberi Paylaş : FacebookTwitterGoogle+LinkedInPinterestEmailbufferDiggflattrRedditStumbleUpontumblr